Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Kunstenaar: Jeroen Bechtold
Techniek: Keramiek
Afm.: 6x6x36cm.
Type: Vaas, gelimiteerde oplage, serie Balance nr. 23/350
In de bodem in keramiek de naam van de kunstenaar, jaartal 1981 en oplagenr. 23/350