Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:
JO DELAHAUT
Ca 78 x 59
Authenticiteit 100 % gegarandeerd.
Conditie , zie foto s.