Shunyam - Siebdruck, Titel RAAK! Handsigniert und gerahmt
Gerhard Riebicke - Sportlerinnengruppe sitzend, Tiergarten Berlin 1938
Jan Bleys - Oudezijdsvoorburgwal mit Oude Kerk im Hintergrund
Luis Penin - Siebdruck, Gala de sillas de ruedas, aus dem Jahr 2000
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Johan Buning 1893-1963
Titel/Voorstelling : "schuur tussen de bomen"
Datering : ca. 1930
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 45 x 35 cm (papier) en 65 x 55 (ingelijst)
Gesigneerd : midden onder
Conditie : goed