Wim van Aken - Stilllebenblumen
Marinus Heijnes - Duinbloemen - pastel
Nicht oder unleserlich signiert - Muurhuizen Amersfoort
Annie Leibovitz - „Angelina Jolie – Fotoshooting für Vanity Fair“ 2005
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Johan Buning
"Kustgezicht"
aquarel in zilverkleurige lijst (41x 41 cm, afbeelding 26 x 26 cm).
Johannes Norbertus (Johan) Buning (1893 -1963).
Gesigneerd en gedateerd, Johan Buning '47, middenonder en getiteld (niet duidelijk).
Hiva Oa Art Gallery
Lelybaan 52
8242 KB Lelystad