Harrie Kuyten - Dame am Tisch – Zeichnung 1922 (Wien) – inkl. Monographie und Katalog
Richard Bernstein - Mega-Stern
Royal Limoges - Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Johannes Nicolaas Jr. (1885-1943), met de titel "Gandoe", nr.48 van 50, r.o gesigneerd in potlood en in de plaat, alsmede "N.I. 1926". Af, blad 41,5x30,5, afm. beeld 19x15. Het blad is vergeeld.
info kunstenaar: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=johannes+jr.+nicolaas&start=5
wordt verstuurd tussen twee platen
Kialaverzending is ook mogelijk (5 euro)