Bronze - 5-armiger Kandelaber aus Bronze/vergoldet
Jacqueline Schäfer - Amsterdam bunt
Silber der 1. Klasse - Silberner Londoner Kerzenhalter von George Lamberts
Roger Hebbelinck - Polderlandschaftsbauernhof
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op paneel - gesigneerd r.onder
Paneeltje voorstellende 'Havengezicht' gesigneerd r.o. Jur. M. Beek gevat in mooi gaaf bronskleurig barok lijstje.
Afmetingen paneeltje circa 24 x 19 cm. en totale afmetingen 30 x 24 cm. Zichtmaat 17,5 x 23 cm.
Het geheel in perfecte staat.
Schilder Jurriën M. Beek (geboren 5-4-1879 in Arnhem - overleden Den Haag 15-10-1965) vestigde zich rond 1929 in Scheveningen.
Woonde daarna in Den Haag en was kunstschilder en kunsthandelaar van eigen werk.
Schilderde landschappen, zeegezichten, stillevens, figuurstukken en goed gelijkende portretten.
Het kavel wordt, zorgvuldig verpakt, aangetekend verzonden maar kan ook worden afgehaald.Jur. M. Beek:
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leiderdorp, Niederlande |