Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Kunstbücher |
Jahr | 1935 |
Technik | Buch mit Originalgrafiken |
Maße | 21 x 16 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Deze zeldzame catalogus van het warenhuis La Toile d'Avion had in 1935 dit portret van een dame met rood haar op de voorkant van hun Catalogus.
jaar van uitgifte 1935
Incl de brief voor de geadresseerde, incl een bijlage voor de maten van de kinderen, of het echtpaar zelf en incl een bestelformulier.
De modeartikelen werden nog handgetekend i.p.v. foto's
Naast de voorkant bevind zich in het boekje nog een pagina met deze dame aan de muur, maar om eerlijk te zeggen is deze niet zo goed gelukt als de voorkant, en het is de vraag of deze door Van Dongen is getekend, of door de tekenaar van de pagina's.
Dit boekje wordt vermeld op pagina 189 van het boek : Kees van Dongen - Het complete grafische werk uit 2010, geschreven door Jan Juffermans en Jan Juffermans Jr.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Raamsdonksveer, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||