Various Artists Books - über Grafik: 6 Bücher
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1965 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 31 x 34 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47.5 x 48.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen:
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk363309)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Er zitten vlekken en beschadigingen op het passe-partout. Ook zitten er bruine vlekjes op het papier. | |