Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
0riginele lithografie 'Moïse recoit les Tables de la Loi', Paris, 1956, Mourlot 123
titel kleurenlitho (voorzijde): Moïse recoit les Tables de la Loi (Mozes ontvangt de 10 geboden),
titel zwart/wit litho (achterzijde): Verso de No. 123 (Mourlot 128)
formaat: 35,5 x 26,5 cm
techniek: lithografie
gesigneerd: niet gesigneerd
jaar: 1956
gedrukt op de persen van Mourlot
werkverantwoording: Mourlot 123 (voorkant) en Mourlot 128 (achterkant)
litho verkeerd in uitstekende staat. Mooie originele lithografie van Marc Chagall uit de dubbele Verve-uitgave uit 1956. Het betreft hier een originele litho uit De eerste Bijbel van Chagall zoals uitgegeven in het blad Verve (nummer 33-34) uit 1956.
De laatste foto is een pagina uit het boek waarop geschreven gaat dat het om originele lithografieën gaat.