Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage
Lydia Luyten - Du, das Aczon-Tal
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2001 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 82 x 60 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 104 x 84 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 96x190 |
Naerebout (Rotterdam, 1958) woonde het grootste deel van haar jeugd in Curaçao. Voltooit de Pedagogische Academie te Rotterdam, studeert aan de Kunstacademie St. Joost te Breda.
Vanaf 1997 is zij actief vanuit haar ateliers in Nederland en Amerika. In 2007 voegt zij hier ateliers in Italië en Tanzania aan toe. Al deze landen inspireren haar, wat tot uitdrukking komt in haar schilder- en beeldhouwwerken. Zij werkt met alle mogelijke materialen, zoals doek, papier, polyester, hout en metaal. Al haar werk is herkenbaar door de altijd opvallende aanwezigheid van kleur.
Haar kunst heeft inmiddels een belangrijke plaats ingenomen in verzamelingen van musea, kunstgaleries, verzamelaars, kunstliefhebbers en iedereen die gewoon verliefd wordt op haar eigenwijze kunstwerken.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Is in goede staat | |