Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Mooie digitale collage van Matthew Cusick opgebouwd uit verschillende landkaarten. De 2 mm Acrylglas geeft de afbeelding nog meer glans. Ophangsysteem aan de achterzijde om de afbeelding makkelijk te bevestigen aan een muur. Afmetingen 30 x 40 cm.