Chris Koelemeijer - Waldlandschaft
Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een kleurengravure in reliëfdruk, in goede staat. Z.j., wel gesigneerd en oplaag 3/10
Afm. beeld 29 x 33 cm.; papier 50 x 50 cm.
Herkomst: galerie M.L. de Boer, Amsterdam