Cornelis van Eesteren - Begegnung mit der Avantgarde 1914-1929
Wilhelmina van Oranje-Nassau - Monumentales Buch + Katalog von 1931 + Bild Ch.v.Pallandt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Pierre Marie Brisson (*1955)
Petite Histoire II (Strandscene met kinderen)
Prachtige grote kleurlitho op heel dik papier (carborundum)
De carborundum-litho is een combinatie van steendruk en reliëfdruk op zeer dik handgeschept papier en, mits goed uitgevoerd, heeft een carborundumlitho prachtige diepe kleuren en reliëf-accenten.
Gesigneerd in potlood door de kunstenaar
Ex nr. 17 op 30
Afmeting: kader=111 x 85cm en werk=100 x 74cm
Heel goede conditie
Professionele inkadering. Kader in licht beukenhout
Deze werken worden verkocht tussen 500 en 750€.
Zoek hem maar op op het internet (estampe.fr - kunsthuizen.nl - artnet.com...)
Wegens heel zwaar (+/- 8kg), liefst ophalen! Maar met meerkost kan het werk natuurlijk ook verzonden worden!
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wolvertem, Belgien |