Hansje Becker - Porträtzeichnung auf Ingres-Papier
Clemens Briels - Hurrikan Michel auf dem Weg nach Florida - 175 ex -2003
Jef Diederen - Schwarzer Heiliger
Carl Friedrich von Wiebeking - Eisenbrücke mit einem Bogen von 306 Fuß Öffnung. Das.
Jahr | 1963 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 63 x 35 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 68.5 x 38.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Olieverf op doek van Shlomo Koren. Jaar: 1963. Afmetingen incl lijst: H68.5 x b38.5cm. Afmetingen doek: H63 x b35cm. Het werk is links onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.