Jan Wolkers - Siebdruck Winterbild II + Gedicht + Foto von Jan Wolkers
Irene van den Bos - Zusammensetzung
Bandring aus 18-karätigem Bicolor-Gold mit Diamant 1,01 ct – Ringgröße 17,5
Hendrikus Roodenburg - Frauenrecht, Delft
Een prachtig en groot winterlandschap van de kunstenaar Simon Kramer (1940). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 91 cm. x 72 cm. Doekmaat: 80 cm. x 60 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft een kleine beschadiging links boven (zie foto's). Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/kramer.