Paulus Verwey - Stone lithograph: Athens church - 1987
Jo Schrijnder - oil on canvas: flying duck (offer!!!)
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een aparte ets van de Leidse kunstenaar Peter Zuur uit 2001 met een voorstelling van een neushoorn.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood.
Afgedrukt op dun ‘vloeipapier’ in een oplage van 30 exemplaren. Dit is nr 10.
Ingelijst in een eenvoudige lijst met een passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 28,5 x 35,5 cm. Beeld, 20 x 25 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Peter Zuur, geboren in Leiden in 1957, etser, schilder, tekenaar.
Opleiding: Peter Zuur studeerde in 1978-1979 ‘Drawing and Painting’ aan de University of Delaware (U.S.A.). Van 1980-1985 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag).
Plaats van werkzaamheid: Leiden.
Peter Zuur maakt vaak grote werken gebaseerd op de architectuur, waarin door hem de grenzen worden opgezocht tussen het figuratieve en abstracte. Zijn werk ontstaat uit een gefaseerd grafisch procédé. Als basis dienen pinhole foto's, de negatieven worden bewerkt en deze dienen weer als vertrekpunt voor een ets of gomdruk. De drukken worden weer bewerkt met verf, inkt en houtskool. Door de gefaseerde werkwijze komt het beeld steeds losser te staan van het origineel. Die gelaagde vervreemding draagt bij aan het uiteindelijke, verstilde resultaat.
Meer informatie over Peter Zuur is te vinden op www.peterzuur.nl.
Titel: ‘Neushoorn’. Staat geschreven met potlood rechtsonder.
Kunstenaar: Peter Zuur.
Techniek: Ets.
Jaartal: 2001.
Afmetingen: Lijst, 28,5 x 35,5 cm. Beeld, 20 x 25 cm
Ingelijst: In een eenvoudige lijst met een passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.
Oplage: 30 exemplaren. Dit is nr 10.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |