Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Andrè Cottavaz
1922 - 2012
Onder de fruitboom
Antiquarische orginal litho uit het befaamde atelier
van Fernand Mourlot, Paris
verschenen 1968
afmetingen blad 24,0 30,5 cm
afmetingen beeld ca. 23,0 x 30,5 cm
in goede staat
kan geleverd worden in een passepartout 40,0 x 50,0 cm van Museumqualiteit,
kleur oudwit ( licht creme ) , de prijs hiervan is Euro 7,00
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten
Een originele litho van Andre Cottavoz . van de litho's van Guiramand, Cottavoz, Minaux en Spitzer voor de editie van The Odyssey: A Modern Sequel van Nikos Kazantzakis. Dit vervolg op de Odyssee van Homerus is een van de meest opmerkelijke literaire verworvenheden van de 20ste eeuw - 33.333 versregels in 24 boeken. De uitgever, Éditions Richelieu, gaaf vier toonaangevende kunstenaars de opdracht tot 12 litho's elk in de studio's van Fernand Mourlot te produceren en een prachtige Franse proza vertaling door Jacqueline Moatti begeleiden. In de meeste gevallen dragen de beelden slechts een tangentiële relatie tot Kazantzakis 'tekst. 10 exemplaren van het boek, en 40 suites van de illustraties, werden gedrukt op Japon Nacre. 400 exemplaren van het boek, en 450 suites van de illustraties, werden gedrukt op Velin d'Arches. Er was ook een oplage van 2400 exemplaren van het boek op goedkope Sirène Arjomari
Expédition | |