Orrefors - Chef fait de beau cristal
Dirk Bakker - Gnome dans la chambre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Dimensions | 14 x 20 cm (h x l) |
incl. cadre | 40 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |
État | Très bon |
mooie ets van Anto Carte van de schildersgroep Nervia intimistisch tafereel drie personen : moeder en kinderen 1 persoon houdt bordje vast met een afbeelding van een haan De kunstenaarsgroep Nervia ontstond in 1928 met de Waalse schilder Louis Buisseret en de andere initiatiefnemers waren de Waalse schilder Anto Carte Door steun te verlenen aan jonge beloftevolle Henegouwse schilders, wilde zij de Waalse kunst, die in de schaduw stond van het Vlaamse expressionisme van Sint-Martens-Latem, opwaarderen. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ronse, Belgique |