Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1900 à 1944 |
Deze Chinese antieke vaas wordt volgens kenners geschat op 150 jaar oud of ouder. Het is een vaas die op de grond geplaatst dient te worden en 92 cm hoog is. De maximale omvang is 132 cm. De vaas kent een zeer fraaie tekening.
Expédition | |