Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Photographie, signée
Helene Briels - Une tournée passionnante 7/12
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooie print in gelimiteerde oplage (reeks van 100) van de New Yorkse Street Art kunstenares DEATH(Don't easily abandon the hope).
Dit werk is nr 61 van 100, gedrukt op zwaar 300 gram papier en verkeert in absolute mint conditie.
Origineel gesigneerd en gedateerd(2012).
COA en droogstempel inclusief.
Gewaarborgde authenticiteit.
Uit prive collectie
Expédition | |