Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie houtgravure door Dirk van Gelder.
Voorstelling van een gezicht op Veere met Campveerse Toren, Stadhuis, Molen en Domtoren
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 8x12, p.p.maat 38x28
Gesigneerd in potlood r.o. 'DvGelder'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)
Expédition | |