Ada Breedveld - 2x : y compris un livre relié signé
Jordi Gomez - Le dernier souper
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda nourrissant les animaux Épique de Gilgamesh
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Nightlife 2000 is een handgesigneerde (met marker) zeefdruk van Herman Brood met een oplage van 125 zeefdrukken en een beeldformaat van 65 x 90 cm. Het papierformaat is 76 x 107 cm. Deze zeefdruk kent 2 oplages ("blauw" en "rood"). De "blauwe" versie wordt aangeboden.
Oplage nummer 62/125
Conditie Nieuw nooit ingelijst geweest.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Haulerwijk, Les Pays-Bas |