Selwyn Senatori - Acrylique sur toile, je t'aime
Leon Adriaans - Oeufs de pigeon, peinture acrylique sur panneau
Maya Wildevuur - Abstrait géométrique, acrylique sur toile (grand)
Klaas Gubbels - Acrylique sur toile encadrée : "Sober A" - 2003
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LAATST BESCHIKBARE EXEMPLAAR van dit prachtige werk van Herman Brood. Formaat 90x75 cm. Nooit ingelijst geweest. In goede conditie. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Wordt aangetekend verzonden met PostNL tenzij wordt opgehaald.
Expédition | |