Selwyn Senatori - Acrylique sur toile, je t'aime
Leon Adriaans - Oeufs de pigeon, peinture acrylique sur panneau
Maya Wildevuur - Abstrait géométrique, acrylique sur toile (grand)
Klaas Gubbels - Acrylique sur toile encadrée : "Sober A" - 2003
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kwalificaties:tekenaar
Nationaliteit:Nederlands
Geboren te Hillegersberg (Rotterdam)/Rotterdam 1915, overleden te Amsterdam 2009
Onderwerpen: landschap (als genre).
Heeft ook veel (naakt)portretten gemaakt.
Tekening: 59 bij 47 cm.
Signatuur: rechtsonder.
Gedateerd: '79
Let op: scheurtjes aan linker- en onderzijde. Met passe-partout gemakkelijk te verbergen!
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend/verzekerd) of ophalen in Amsterdam.
Expédition | |