Hugo Claus - Vol, 1er août 1979
Hannie Terpstra - Vase gris noir
Or 14 carats avec bague en platine sertie d'un diamant taille unique 0,35 ct
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer zeldzame ORIGINELE prage-druk uit 1973 van Jan Hendriks. Werk is rechtsonder handgesigneerd en gedateerd '73. Linksonder genummerd 5/5
Belangrijk: Prage-drukken van Hendriks zijn vele malen zeldzamer dan van Jan Schoonhoven!! Dat heeft te maken met het feit dat hij de werken zelf met de hand vervaardigde in het begin van de jaren '70.
Afmeting: 31,4x25,1cm Werk is in redelijk goede staat (zie foto's). Op achterzijde wat lijmsporen van een eerdere inlijsting.
De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarbord door aanbieder!!
Werk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verzonden. Incl. track en trace. Werk is verzekerd bij verzending.
Expédition | |