Remi De Pillecijn - Belle grande oeuvre sur toile, Rémy de Pillecij "Fille aux grands yeux".
Albert in 't Veld - résumé avec poème
Appie Drielsma - édition linogravée de 125
Anton Pieck - "Champ de citrouilles et gerbes de foin".
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een litho uit 1984 van de Haagse kunstenaar Jan Stolk (1939).
-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.
-Gemaakt in een oplage van 300 exemplaren. Dit is nr 8.
-De litho is ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 47 x 47 cm. Beeld, 22 x 31 cm.
Herkomst: Uit een nalatenschap.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Johannes ‘Jan’ Mattheus Stolk, geboren 28-05-1939 in Den Haag, graficus, schilder, tekenaar, pentekenaar, etser, lithograaf en graveur (prentmaker).
Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (1955-1963).
Lid van de kunstenaarsvereniging AKKV (Algemene Katholieke Kunstenaarsvereniging).
Literatuur: Pieter Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 398.
Titel: “Parasol”.
Kunstenaar: Jan Stolk.
Techniek: Litho op papier.
Jaartal: 1984.
Ingelijst: Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 47 x 47 cm. Beeld, 22 x 31 cm.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Oplage: Gemaakt in een oplage van 300 exemplaren. Dit is nr 8.
Conditie: In zeer goede staat
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Afhandeling:
-De litho kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De litho kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |