Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Stadsgezicht Amsterdam - gesigneerde aquarel op papier -
Deze aquarel is rechtsonder gesigneerd: J. Diks. De afmeting van de aquarel is 33/46 cm. Het werk is ingelijst met passe-partout en de afmetingen zijn: 50/65 cm.
Jo Diks (Arnhem 1920 - Bussum 2013). Schilder/aquarellist. Techniek: aquarel en olieverf. Onderwerpen: Landschappen en stadsgezichten. Diks was meer dan 38 jaar lid van de Vrije Schilders.
Expédition | |