Ada Breedveld - 2x : y compris un livre relié signé
Jordi Gomez - Le dernier souper
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda nourrissant les animaux Épique de Gilgamesh
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 30 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 48 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | No 372 |
Keurig ingelijst, gezocht werk van de hand van Jopie Huisman. Uitgegeven ter ere van de opening van het Abe Lenstra stadion in Heerenveen. Mooie smalle houten lijst, voorzien van een dubbele zuurvrije passe-partout.
Afmeting van de lijst is H48 x b61cm. Binnenmaat passe-partout is H30 x b44cm.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre