Boucles d'oreilles clips en or 14 carats serties de diamants taille brillant. 0,35 ct
Theo Wolvecamp - lithographie : Composition abstraite - 1987
Thomas A. Clark - sérigraphie : Glade - 1996
Lou Strik - Membres : hiver/été - 1984
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk Kees van Bohemen. Titel: "Haan". Zeefdruk die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H92.5cm x b64.5cm. Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Het werk is niet gesigneerd. Conditie: in goede staat. Rechts bovenin zit een kleine vouw in de hoek. Goed ingelijst valt dit niet meer op.
Expédition | |