Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Laatste week: prachtig boek met het complete overzicht van het keramische werk van Chagall. Eerste druk uit 1972. Gebonden boek met stofomslag.
Naast de mooie litho (devant st-jeannet) vele pagina's met prachtige foto's van zijn keramieken.
erg mooi boek in zeer goede staat.
uitgeverij: Andre Sauret
pagina's: 249
formaat lithografie: 32 x 24 cm
werkverantwoording: Mourlot 646
Expédition | |