Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nouvelle vie
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Twee mooie Tulpenvazen ontworpen door Marcel Wanders. Deze vazen zijn in een gelimiteerde oplage uitgebracht voor Randstad Holding in 2007.
Beide vazen hebben 5 halzen voor 5 tulpen, of andere bloemen en zijn in 'Delft blauw' stijl gedecoreerd. De vazen zijn in perfecte conditie en weinig gebruikt. Onderop de vazen staat de signatuur van Marcel Wanders studio.
De afmetingen van de vazen zijn ongeveer 27 cm x 17 cm x 7 cm
Biedingen zijn exclusief verzendkosten. Ophalen in Amsterdam is mogelijk.
Marcel Wanders (Boxtel, 2 juli 1963) is een Nederlandse hedendaagse ontwerper, bekend van bijvoorbeeld de 'knotted chair' en de 'egg' vaas. Hij is mede eigenaar van het designlabel Moooi. Daarnaast heeft Wanders een eigen ontwerpstudio en showroom in Amsterdam waar hij werkt voor verschillende internationale meubelmerken.
Expédition | |