Richard Anuszkiewicz - Richard Anuszkiewicz - Suite de Minuit (Noir avec Argent) 4/95, 1979
Jan Hoogsteyns - Oranges - nature morte de 1972
Dillon Boy - Les entreprises tuent / Mickey Mouse graffiti dismaland VS Banksy
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
MARIJKE KOK 1942 keramisch beeld - 21 cm hoog.
Prachtig beeld - keramisch met leder op schouders- en stoffen hoed - staat op houten plankje - jaren 70/80 = 21 cm hoog.
Het geheel verkeert in prachtige staat.
Naamvarianten
Kok, Marijke
Kok-Schram de Jong, Marijke
Kwalificaties
poppenmaker, sieraadontwerper
Collectie Persdocumentatie (div.)
Nationaliteit/school
Dutch
Geboren
Dordrecht 1942
Collectie Persdocumentatie (1969)
Verder zoeken in RKDartists&
Expédition | |