Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Jo Schrijnder - huile sur toile : canard volant (offre !!!)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Marinus H. Dijkema uit 1979 in professionele, zware, lijst (achter glas en passepartout). Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Nummer 2 uit een oplage van slechts 25 stuks.
Werk van Marinus H. Dijkema is o.a. opgenomen in het Rijksmuseum.
Afmetingen: 51cm x 66cm (incl. lijst), 27cm x 34cm (binnen passepartout)
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper).
Expédition | |