Richardus Philippus Arnoldus van Rees - Peinture abstraite
Armando - Giclée couleur KORPERLICH Signé à la main
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho L,ECLAIR MULTICOLORE uit 1980
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Titel : Berglandschap
Jaartal : 1926
Afmetingen beeld : 20 x 75 cm
Gesigneerd : gesigneerd door Toon Wegner, die gebruik heeft gemaakt van de oorspronkelijke
blokken uit 1926. De houtsnede is afgedrukt in 2008.
Oplage : 7/40
Materiaal : houtdruk op dun japans papier
Conditie : zeer goed
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro
Expédition | |