Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
De afbeelding zelf meet 38 / 49 cm Met lijst: 57 / 68 cm.
In goede staat - met lijst en passe partout.
Een vlot en "raak" werk waar absoluut een levens-
vreugde uit spreekt. Aerens illustreerde ook zoals
zoveel kunstenaars en de enkele trefzekere lijnen
zijn daar een bewijs van. Deels crayon, aquarelverf
maar ook conte potlood. De luchtigheid houdt hij in
stand door het werk "transparant" te laten.
Netjes ingelijst. De lijst heeft wat lichte gebruikerssporen
maar het zou zo aan de muur kunnen.
Robert Aerens ( 1883 – 1969 )
Schilder en etser. Opleiding aan de Academie van Gent.
Voorkeur voor portretten, landschappen, interieurs en
stillevens. Expressionistische toets. Leunde aan bij de
school van Sint Martens-Latem en was bevriend met Servaes
en van den Berghe,. Was ere-leraar aan de Academie van
Gent. “Als een gouden draad loopt door zijn oeuvre een
weldadig aandoend optimisme, een bescheiden geluk.”
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oosterhout, Les Pays-Bas |