Pendentif en or jaune 18 carats avec corail
Pendentif rouge (BWG) avec croix cachée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS
! IN PRIJS VERLAAGD!
Salvador Dali - Le Colosse de Rhodes
Lithografie op Japans papier
Handgesigneerd in potlood rechtsonder.
Gedateerd 1979.
Editie: 46/225 exemplaren.
Formaat van het papier: 76 cm x 56 cm.
In perfecte staat
Expédition | |