Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Photographie, signée
Helene Briels - Une tournée passionnante 7/12
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke zeefdruk van Sees Vlag op dik glad papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1970) en genummerd (4:90). In redelijke conditie; het beeld zelf is in uitstekende conditie maar aan de randen van het blad zitten wat kreukjes en kreuken (de grootste aan de bovenkant). Ook zitten er een scheurtje (links) en een scheur (bovenaan) aan de rand van het blad, de laatste meet ongeveer 5 cm. maar stopt ook 4 cm. van het beeld. Ingelijst met passe-partout zijn alle onvolkomenheden onzichtbaar en ziet het werk er perfect uit.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 53cm x 44cm (beeld)
Expédition | |