Heertje van Doornik - Allée avec des arbres
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Olieverfschilderij van Theo Scheer uit 1939. In de originele lijst.
Titel: Zonder titel (“Portret van een vrouw”).
Kunstenaar: Theo Scheer.
Techniek: Olieverf op doek.
Jaartal: 1939.
Afmetingen: Lijst, 60 x 70 cm (b x h).
Afbeelding, 50 x 60 cm (b x h).
Ingelijst: In een goudkleurige houten lijst (zonder glasplaat).
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: Het werk is in goede staat, maar heeft een slijtplekje (“wit plekje”) in het haar van de vrouw, links van de haarscheiding (zie de 4e foto).
Zie ook de 7 foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 13,70 euro (vanwege het formaat).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Expédition | |