3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 20!
Toni Stadler (1888-1982) Duits Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
illy Art Collection - illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 1997 espresso set - Sandro Chia - Il ballo del caffé
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Hans Przyrembel - Bauhaus kannen kopen? Bied vanaf 175!
Hans Przyrembel (1900-1945) Duits Bauhaus kannen
Afmetingen20 x 25 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1300 g
GesigneerdOngemerkt
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Ralph Janowski Duits zonder titel
Afmetingen62 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Afmetingen62 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Arzberg - 2 vazen , Art deco ,Werner Bünck, Corso Cnospa, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Arzberg (1887) Duits 2 vazen , Art deco ,Werner Bünck, Corso Cnospa, gesigneerd
Afmetingen10 x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Susanne Boerner - Beeld Knick Ohr Hase , gemerkt kopen? Bied vanaf 25!
Susanne Boerner (1968) Duits Beeld Knick Ohr Hase , gemerkt
Afmetingen18 x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Christoph Abbrederis - There is only one bussiness that counts MINE kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis (1961) Duits There is only one bussiness that counts MINE
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Alfred Gockel - Bloem kopen? Bied vanaf 25!
Alfred Gockel (1952) Duits Bloem
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 63 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 25
Holger Bunk - Natte vriend kopen? Bied vanaf 100!
Holger Bunk (1954) Duits Natte vriend
TechniekHoutskool
Afmetingen29.5 x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Holger Bunk - zonder titel "im" kopen? Bied vanaf 200!
Holger Bunk (1954) Duits zonder titel "im"
TechniekHoutskool
Afmetingen29.4 x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Holger Bunk - Koning der Sterren kopen? Bied vanaf 270!
Holger Bunk (1954) Duits Koning der Sterren
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29.9 x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee---- ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee---- ZOMERBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee---- De KINDERARTS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee---- De KINDERARTS Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee BLOEMENBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee BLOEMENBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
€ 55
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 90!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 20.2 cm (h x b)
€ 90
illy Art Collection - illy collection 2003 espresso matteo thun nude kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 2003 espresso matteo thun nude
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
H.D. Schrader - e.a: Collectie van vijf kunstwerken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 24!
H.D. Schrader (1945) Duits e.a: Collectie van vijf kunstwerken: Geometrische Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
illy Art Collection - illy art collection - 2008 - kommen - Michael Lin ZEER ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy art collection - 2008 - kommen - Michael Lin ZEER ZELDZAAM
Afmetingen40 x 45 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
illy Art Collection - Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans Illy Collection, Laietana Josep M.Subirachs, 1998 espresso
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
illy Art Collection - illy collection 2x espresso michael lin kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy collection 2x espresso michael lin
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
illy Art Collection - illy Collection 2003 CRYSTAL by Matteo Thun espresso kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans illy Collection 2003 CRYSTAL by Matteo Thun espresso
Afmetingen20 x 15 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 200!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands 01 Weg naar Antwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Rudolf Möller - - parkgezicht -gouache en pastel - 1931 -Novembergruppe Berlijn kopen? Bied vanaf 200!
Rudolf Möller (1881-1967) Duits - parkgezicht -gouache en pastel - 1931 -Novembergruppe Berlijn
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 200
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee IN LOVE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen31 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ruth Tesmar - Effi Briest, Der Mann kopen? Bied vanaf 330!
Ruth Tesmar (1951) Duits Effi Briest, Der Mann
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen180 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 330
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Franz Meckl - Franz Meckl: Obstschale kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Franz Meckl: Obstschale
TechniekEts
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Jochen G. Schimmelpenning - Indat kopen? Bied vanaf 39!
Jochen G. Schimmelpenning (1948) Duits Indat
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski (1938-2011) Duits Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jochen G. Schimmelpenning - Geröll kopen? Bied vanaf 39!
Jochen G. Schimmelpenning (1948) Duits Geröll
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250