3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Carl C. van Niekerk - Branding kopen? Bied vanaf 100!
Carl C. van Niekerk (1897-1984) Nederlands Branding
Afmetingen76 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Chris Snijders - Poort in Brugge. kopen? Bied vanaf 139!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Poort in Brugge.
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 40
Lampung - Sarong [Tapis Kaca]. LAMPUNG, SOUTH SUMATRA, Indonesia, kopen? Bied vanaf 250!
Lampung Indonesisch Sarong [Glasfilter]. LAMPUNG, ZUID-SUMATRA, Indonesië,
TechniekOverig
Afmetingen155 x 120 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 250
Frantisek Kupka - Illustration zu Cocorico. kopen? Bied vanaf 3000!
Frantisek Kupka (1871-1957) Tsjechisch Illustratie van Cocorico.
TechniekLitho
Afmetingen25.7 x 21.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Jan Kelderman - De schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Heiligenbeeld - Borstbeeld Jezus kopen? Bied vanaf 25!
Heiligenbeeld Borstbeeld Jezus
TechniekGips
Afmetingen26 x 27 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Abraham Rademaker - Spaerwoude kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Rademaker (1676-1735) Nederlands Spaerwoude
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henri Willem van Meines - Boschweg naar Cordemois kopen? Bied vanaf 175!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Boschweg naar Cordemois
Afmetingen128 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Antoon Hemert - Wintergezicht. Boerderij in de sneeuw. kopen? Bied vanaf 69!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands Wintergezicht. Boerderij in de sneeuw.
TechniekEts
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Eduard Houbolt - Portret van dame 1912 kopen? Bied vanaf 250!
Eduard Houbolt (1885-1954) Nederlands Portret van dame 1912
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 159!
Louis Gustave Cambier (1874-1949) Belgisch Rivierlandschap - Paysage fluvial
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 159
Jop van Epen - Impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 80!
Jop van Epen (1880-1960) Nederlands Impressionistisch landschap
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Frank Brangwyn - Homme avec arbalète kopen? Bied vanaf 195!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch Man met kruisboog
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Constantin Pascali - Fille gitane kopen? Bied vanaf 225!
Constantin Pascali (1860-1924) Roemeens Zigeunermeisje
Afmetingen62 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Hero Hette Ros - Landschap Alphen aan den Rijn kopen? Bied vanaf 200!
Hero Hette Ros (1872-1964) Nederlands Landschap Alphen aan den Rijn
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Oskar Paul Matthes (1872-1956) Duits Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Yoruba - Ibedji / tweeling kopen? Bied vanaf 20!
Yoruba Nigeriaans Ibedji / tweeling
TechniekHout
Afmetingen26 x 9 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht475 g
€ 20
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Joh. Rockx - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Joh. Rockx (1892-1952) Nederlands Havengezicht Rotterdam
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Johannes Schutz - Stoomschepen in haven kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Johannes Schutz (1854-1933) Nederlands Stoomschepen in haven
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Frans Hoos - hoeve aan het ven kopen? Bied vanaf 10!
Frans Hoos (1884-1966) Nederlands hoeve aan het ven
Afmetingen60 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Piet Rackwitsz - onbekend (Rotterdam) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands onbekend (Rotterdam)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Janus Sibens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 74!
Janus Sibens (1906-1964) Nederlands Zonder titel
Afmetingen66 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 74
Johanna Pieneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 174!
Johanna Pieneman (1889-1986) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 174
Louis Saalborn - Weggis kopen? Bied vanaf 499!
Louis Saalborn (1891-1957) Nederlands Weggis
Afmetingen63 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
J.H. Wolhoff - Gezicht op de haven van Dordrecht. kopen? Bied vanaf 250!
J.H. Wolhoff Gezicht op de haven van Dordrecht.
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 50!
Henri Pieck (1895-1972) Nederlands Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd**
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bruno Goldschmitt (1881-1964) Duits Houtsnede uit de portfolio Die Bibel: Daniel's Traum - circa 1920
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd kopen? Bied vanaf 670!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf / doek "Jachthonden"gesigneerd
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 670
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Maurice de Vlaminck - 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927 kopen? Bied vanaf 750!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans 1876-1958 handgesigneerde litho uit 1927
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Brons (Onbekend) - Bozzetto beeld. kopen? Bied vanaf 245!
Brons Bozzetto beeld.
TechniekBrons
Afmetingen18.8 x 6.7 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht1425 g
€ 245
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders (1881-1960) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ed. Stoffels - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 50!
Ed. Stoffels (1974-1951) Nederlands Moeder met kind
Afmetingen55 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Raoul Adam - La Femme au Champs kopen? Bied vanaf 650!
Raoul Adam (1881-1948) Frans De vrouw in de velden
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Antoon Kruysen - **Prijs Verlaagd** Man met Baard - Olieverf op board kopen? Bied vanaf 250!
Antoon Kruysen (1898-1977) Nederlands **Prijs Verlaagd** Man met Baard - Olieverf op board
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Frank Brangwyn - IM STEINBRUCH kopen? Bied vanaf 200!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch IN DE STEENGROEVE
TechniekEts
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200