Bernard Schultze - "und quer ein arm"
Francisco de Goya - FRAU FAMOSA LIBRERA SPANIEN
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handsigniert - 24 ex
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gravure, getiteld " Kameryk in den Jaare 1581, door den Hertog van Anjou ontset" (aan onderzijde). De gravure heeft wat koffievlekken in de tekst, maar is zelf in goede staat (middenin een boekvouw). Het passepartout kan worden hergebruikt. De gravering is gedetailleerd en fraai. Bovenin: Tom: I no.18. Afmeting gravure 36 x 27,5cm.
Afhalen kan op de brocante markt op de Noordermarkt, Amsterdam, op maandagmorgenof zaterdag op afspraak.