Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke houtsnede door Aimee Crince le Roy.
Voorstelling van een vrouw met een sigaret en pet
Houtsnede onder passepartout, zichtmaat 62x45, p.p.-maat 80x60
Gesigneerd in potlood l.o. 'Aimée Crince le Roy'
Authenticiteit volledig gegarandeerd