Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke houtsnede door Aimee Crince le Roy.
Voorstelling van een vrouw met een sigaret en pet
Houtsnede onder passepartout, zichtmaat 62x45, p.p.-maat 80x60
Gesigneerd in potlood l.o. 'Aimée Crince le Roy'
Authenticiteit volledig gegarandeerd