3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Populaire items

Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame kopen? Bied vanaf 69!
Fotografie

Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame

€ 69
Harry van Kuyk - "Cascade" kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry van Kuyk - "Cascade"

€ 200
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas kopen? Bied vanaf 140!
Design

Pols Potten - Witte Hong Kong vaas

€ 140
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 695!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)

€ 695
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans) kopen? Bied vanaf 100!
Kunstboeken

Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)

€ 100
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Kunstboeken

Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)

€ 75
Toon Koster - Bloemen. Stilleven. kopen? Bied vanaf 245!

Toon Koster - Bloemen. Stilleven.

€ 245
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen

€ 15
Imanol Marrodán - "Constelair" kopen? Bied vanaf 140!
Fotografie

Imanol Marrodán - "Constelair"

€ 140
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15 kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15

€ 75
Cornelis Brandenburg - Zeedijk kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Zeedijk

€ 39
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956 kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956

€ 10
Bram Bogart - Ceramic Sculpture kopen? Bied vanaf 2575!
Beeld / Object

Bram Bogart - Ceramic Sculpture

€ 2.575
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad kopen? Bied vanaf 345!
Tekening / Aquarel

Jeroen Henneman - Gestructureerde stad

€ 345
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Jeroen Henneman - kompositie met kubussen

€ 375
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 880!

Guy Vandenbranden - Abstracte compositie

€ 880
Jasper Banen - Vier figuren kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Jasper Banen - Vier figuren

€ 195
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth

€ 199
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht kopen? Bied vanaf 175!

Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht

€ 175
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst

€ 60
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Tekening / Aquarel

Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

€ 450
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou kopen? Bied vanaf 525!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou

€ 525
Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody

€ 475
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Willy Sluiter - Woonwagens

€ 375
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt

€ 375
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!

Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd

€ 130
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021 kopen? Bied vanaf 150!
Beeld / Object

Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021

Huidig bod
€ 220
7 biedingen
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Flowers

€ 300
Peter Hoogerwerf - danseres kopen? Bied vanaf 800!
Beeld / Object

Peter Hoogerwerf - danseres

€ 800
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk

€ 10
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier kopen? Bied vanaf 219!

Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier

€ 219
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas kopen? Bied vanaf 315!

Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas

€ 315
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)

€ 125
Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!

Pieter Klazen - La pöezie

€ 129
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd

€ 29
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 300!

Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,

€ 300
Gerrit de Vries - Vliegende Architect kopen? Bied vanaf 500!

Gerrit de Vries - Vliegende Architect

€ 500
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje kopen? Bied vanaf 100!

Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje

€ 100
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm kopen? Bied vanaf 350!

Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm

€ 350
Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd

€ 10
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel

€ 10
Harry Karssen - Patroon II kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry Karssen - Patroon II

€ 20
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1) kopen? Bied vanaf 295!
Beeld / Object

Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)

€ 295
Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Leo van Vugt - zonder titel

€ 35
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie

€ 45
Harry Karssen - Patroon I kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry Karssen - Patroon I

€ 10
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst

€ 125
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte

€ 75
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 70!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!

Huidig bod
€ 70
1 bieding
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST

€ 100

Direct een item in de veiling plaatsen