Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Bram van Velde - Litho, Abstracte compositie,
David Hockney - The Buzzing of the Blue Guitar - Aquatint, Ets - 1976
SEEN - Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti
Jim Bird - Monotype - uniek werk 1985
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij
Corneille - De dame met de hermelijn: Margherita - 1991
Anton Geerlings - hardstenen "naakte" - gesigneerd
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho
Anton Pieck - Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst)
Ienke Kastelein - 'Constructie Deconstructie' in zware stalen lijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesign.
Pieter d' Hont - Merrie met Veulen
Corry Ammerlaan - Artihove Karaf met 2 wijnglazen glazen
Mart Kempers - Grote kleuren litho- hoeve op heuvel Limburg - 1986 - zeer kleine oplage !
Jan Wiegers - Houtsnede 'Nieuwmarkt Amsterdam'
Hendrik de Hoog - Heistelling, Amsterdam
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk
Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993
Piet Teraa - Olieverf op doek: Abstracte voorstelling - 1972
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001 (sterk afgeprijsd!)
Arie Berkulin - Acryl op papier - Drieluik: Roermond - 1982
Rudolf Kämmer - Gesigneerd "ZWART op WIT" 1969
Peter Struycken - Geometrisch abstract (1966), zeefdruk
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
David Roth - Geometrisch abstract, zeefdruk
Thomas Kaminsky - Vier minimalistische composities, 4 etsen in map
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
Pepe Viteri - Ingelijst, Acrylverf op papier , ‘De Bus’ – 1993 – Lijst, 71½ x 91½ cm
Jan Rozeboom - Ingelijste gouache , Abstract-expressionisme – Lijst, 39 x 47½ cm.
Herman Brood - Lekkerding - ingelijst - 350 ex.
Jan Radersma - Gemengde techniek op papier - Ingelijst
Klaas Gubbels - Olieverf op doek: 'Zonder titel' (2001)
Albert Klijn - Jan Visser, Theo Kurpershoek, Lot van diverse werken - Ingelijst
Ludmila Danon - Olieverf op paneel, Afternoon - Ingelijst (Zeer groot)
Gerrit Hermens - Acryl op paneel, Nickeltitaalgeel NR. 1 - Ingelijst (Zeer groot)
Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in red - Ingelijst
Theo Beerendonk - Ets, Zonder titel - Ingelijst
Theo Beerendonk - Ets, Abstracte compositie met hoekige vormen - Ingelijst
Theo Beerendonk - Inkt op geschept papier, Abstracte compositie - Ingelijst