Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Andre Steiner - (1901-1978) Sensuele dame
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen
Imanol Marrodán - "Constelair"
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Cornelis Brandenburg - Zeedijk
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956
Bram Bogart - Ceramic Sculpture
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,
Gerrit de Vries - Vliegende Architect
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST