3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Herman Brood - Lekkerding - ingelijst - 350 ex. kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Lekkerding - ingelijst - 350 ex.

Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Radersma - Gemengde techniek op papier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Jan Radersma - Gemengde techniek op papier - Ingelijst

€ 40
Klaas Gubbels - Olieverf op doek: 'Zonder titel' (2001) kopen? Bied vanaf 1950!

Klaas Gubbels - Olieverf op doek: 'Zonder titel' (2001)

€ 1.950
Albert Klijn - Jan Visser, Theo Kurpershoek, Lot van diverse werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Albert Klijn - Jan Visser, Theo Kurpershoek, Lot van diverse werken - Ingelijst

€ 50
Ludmila Danon - Olieverf op paneel, Afternoon - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Ludmila Danon - Olieverf op paneel, Afternoon - Ingelijst (Zeer groot)

€ 150
Gerrit Hermens - Acryl op paneel, Nickeltitaalgeel NR. 1 - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!

Gerrit Hermens - Acryl op paneel, Nickeltitaalgeel NR. 1 - Ingelijst (Zeer groot)

€ 100
Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in red - Ingelijst

€ 40
Theo Beerendonk - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk - Ets, Zonder titel - Ingelijst

€ 100
Theo Beerendonk - Ets, Abstracte compositie met hoekige vormen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk - Ets, Abstracte compositie met hoekige vormen - Ingelijst

€ 100
Theo Beerendonk - Inkt op geschept papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Theo Beerendonk - Inkt op geschept papier, Abstracte compositie - Ingelijst

€ 100
Frits Vanen - Olieverf op doek, Het staat er zwart in - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Frits Vanen - Olieverf op doek, Het staat er zwart in - Ingelijst

€ 200
Jelis van Dolderen - Lot van vier zeefdrukken, Paris Facades - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jelis van Dolderen - Lot van vier zeefdrukken, Paris Facades - Ingelijst

€ 100
Jelis van Dolderen - Lot van vier zeefdrukken, Paris Metro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jelis van Dolderen - Lot van vier zeefdrukken, Paris Metro - Ingelijst

€ 100
Philip Vencken - Olieverf op doek, Abstracte compositie met kleurvlakken kopen? Bied vanaf 150!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Abstracte compositie met kleurvlakken

€ 150
RAAK Lampen - Glas en kunststof, Vier wandlampen kopen? Bied vanaf 300!
Design

RAAK Lampen - Glas en kunststof, Vier wandlampen

€ 300
Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Mystery - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Mystery - Ingelijst

€ 50
Jan Cremer - Zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - Zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980

€ 495
Jeanne Bieruma Oosting - Linosnede: Een broedende kip kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - Linosnede: Een broedende kip

€ 495
Ger Lataster - Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Ger Lataster - Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst

€ 35
Corneille - Zeefdruk: Liefdespaar - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk: Liefdespaar - 1996

€ 225
Corneille - Litho: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho: Femme et Faune Familière - 1978

€ 350
Theo Mackaay - Olieverf: voorstelling van een naakte dame - "Aphrodite" kopen? Bied vanaf 499!

Theo Mackaay - Olieverf: voorstelling van een naakte dame - "Aphrodite"

€ 499
Fred Koot - Litho: "Legaspi" kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Fred Koot - Litho: "Legaspi"

€ 45
Jean Ruiter - Foto: Human Intervention kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Jean Ruiter - Foto: Human Intervention

€ 75
Jan Versnel - 4 foto's uit de jaren 50/60 kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Jan Versnel - 4 foto's uit de jaren 50/60

€ 75
Fotografie

€ 75
Nic Jonk - Bronzen beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 450!
Beeld / Object

Nic Jonk - Bronzen beeld: vrouwelijk naakt

€ 450
Angeles Nieto - Bronzen sculptuur op houten voet kopen? Bied vanaf 225!
Beeld / Object

Angeles Nieto - Bronzen sculptuur op houten voet

€ 225
Hans Blank - Beeld: geabstraheerd paard kopen? Bied vanaf 499!
Beeld / Object

Hans Blank - Beeld: geabstraheerd paard

€ 499
Anton Geerlings - hardstenen beeld: torso kopen? Bied vanaf 399!
Beeld / Object

Anton Geerlings - hardstenen beeld: torso

€ 399
Johannes Graadt van Roggen - Bretagne kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Johannes Graadt van Roggen - Bretagne

€ 50
Ria Erckens - Expressionistisch abstract acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 290!

Ria Erckens - Expressionistisch abstract acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst)

€ 290
Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190

€ 295
Johan Dijkstra - Ets 'Tolbert' kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Johan Dijkstra - Ets 'Tolbert'

€ 100
Paul Indrek Kostabi - "Style Wars, gesigneerd, E.A, 2014. kopen? Bied vanaf 89!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Indrek Kostabi - "Style Wars, gesigneerd, E.A, 2014.

€ 89
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee kopen? Bied vanaf 1000!

Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee

€ 1.000
Wim de Haan - Abstracte compositie uit 1959 kopen? Bied vanaf 320!
Tekening / Aquarel

Wim de Haan - Abstracte compositie uit 1959

€ 320
Fon Klement - Boardsnede - Rouge et Mauve - ingelijst - 1994 - 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Fon Klement - Boardsnede - Rouge et Mauve - ingelijst - 1994 - 50 ex.

€ 10
Keith Haring - Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986) kopen? Bied vanaf 489!
Kunstboeken

Keith Haring - Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986)

€ 489
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!

Jan van Heel - Gouache 1985

€ 450
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 390!
Grafiek (handgesigneerd)

Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst)

€ 390
Paul Overhaus - Polder kopen? Bied vanaf 200!

Paul Overhaus - Polder

€ 200
Johan van Loon - Porselein vaas met een krul kopen? Bied vanaf 350!
Glas / Keramiek

Johan van Loon - Porselein vaas met een krul

€ 350
Herman Brood - Blue Moon kopen? Bied vanaf 4495!

Herman Brood - Blue Moon

€ 4.495
Izy-Manny - Gouache, Naakt. kopen? Bied vanaf 430!

Izy-Manny - Gouache, Naakt.

€ 430
Astrid Engels - Achnaton kopen? Bied vanaf 250!

Astrid Engels - Achnaton

€ 250
Marian van der Sanden - Heerlijk nestje kopen? Bied vanaf 295!

Marian van der Sanden - Heerlijk nestje

€ 295
Paul Corvers - zonder titel (Landschap) kopen? Bied vanaf 75!

Paul Corvers - zonder titel (Landschap)

€ 75
Matt Groening - originele productietekening, ingelijst + certificaat kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Matt Groening - originele productietekening, ingelijst + certificaat

€ 75
Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012 kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012

€ 99

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen