3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 695!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)

€ 695
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans) kopen? Bied vanaf 100!
Kunstboeken

Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)

€ 100
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Kunstboeken

Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)

€ 75
Toon Koster - Bloemen. Stilleven. kopen? Bied vanaf 245!

Toon Koster - Bloemen. Stilleven.

€ 245
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen

€ 15
Imanol Marrodán - "Constelair" kopen? Bied vanaf 140!
Fotografie

Imanol Marrodán - "Constelair"

€ 140
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15 kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15

€ 75
Cornelis Brandenburg - Zeedijk kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Zeedijk

€ 39
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956 kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956

€ 10
Bram Bogart - Ceramic Sculpture kopen? Bied vanaf 2575!
Beeld / Object

Bram Bogart - Ceramic Sculpture

€ 2.575
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad kopen? Bied vanaf 345!
Tekening / Aquarel

Jeroen Henneman - Gestructureerde stad

€ 345
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Jeroen Henneman - kompositie met kubussen

€ 375
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 880!

Guy Vandenbranden - Abstracte compositie

€ 880
Jasper Banen - Vier figuren kopen? Bied vanaf 195!
Tekening / Aquarel

Jasper Banen - Vier figuren

€ 195
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth

€ 199
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht kopen? Bied vanaf 175!

Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht

€ 175
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst

€ 60
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Tekening / Aquarel

Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

€ 450
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou kopen? Bied vanaf 525!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou

€ 525
Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody

€ 475
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Willy Sluiter - Woonwagens

€ 375
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt kopen? Bied vanaf 375!
Tekening / Aquarel

Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt

€ 375
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 130!

Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd

€ 130
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021 kopen? Bied vanaf 150!
Beeld / Object

Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021

Huidig bod
€ 200
6 biedingen
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Flowers

€ 300
Peter Hoogerwerf - danseres kopen? Bied vanaf 800!
Beeld / Object

Peter Hoogerwerf - danseres

€ 800
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk

€ 10
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier kopen? Bied vanaf 219!

Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier

€ 219
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas kopen? Bied vanaf 315!

Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas

€ 315
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)

€ 125
Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!

Pieter Klazen - La pöezie

€ 129
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd

€ 29
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 300!

Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,

€ 300
Gerrit de Vries - Vliegende Architect kopen? Bied vanaf 500!

Gerrit de Vries - Vliegende Architect

€ 500
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje kopen? Bied vanaf 100!

Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje

€ 100
Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd

€ 10
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel

€ 10
Harry Karssen - Patroon II kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry Karssen - Patroon II

€ 20
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1) kopen? Bied vanaf 295!
Beeld / Object

Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)

€ 295
Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Leo van Vugt - zonder titel

€ 35
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie

€ 45
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst

€ 125
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte

€ 75
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 70!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!

Huidig bod
€ 70
1 bieding
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST

€ 100
Pierre Alechinsky - lettre ouverte kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - lettre ouverte

Huidig bod
€ 370
2 biedingen
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!

Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977

€ 60
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje

€ 75
Antoni Clave - " BEAU FIXE 1 " 1968 . kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Antoni Clave - “BEAU FIXE 1” 1968.

€ 250
Eugene Milota - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!
Tekening / Aquarel

Eugene Milota - Zonder titel

€ 89

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen