Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3)
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen
Imanol Marrodán - "Constelair"
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Cornelis Brandenburg - Zeedijk
Hans van der Schaaf - nr 41 Nuit d'été 1956
Bram Bogart - Ceramic Sculpture
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen
Guy Vandenbranden - Abstracte compositie
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth
Cornelis Johannes van der Aa - Zeezicht
Jean Ruiter - Fotografie, The news in Foca - Ingelijst
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody
Jan Henderikse - Zero - Gevouwen Dollar-shirt
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder , signatuur onduidelijk
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,
Gerrit de Vries - Vliegende Architect
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje
Jos Rovers - GROOT in 1950 geschilderd stilleven bloemen in vaas - gesigneerd
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST
Pierre Alechinsky - lettre ouverte
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje
Antoni Clave - “BEAU FIXE 1” 1968.
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!