Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder mooi werk van de Duitse kunstenaar Axel Dick. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (71) en genummerd (83/100). Met blindstempel “edition rothe” linksonder. In redelijk goede conditie, wat lichte vouwen in het blad linksboven en rechtsonder die waarschijnlijk wel goed te corrigeren zijn.
Afmetingen: 80cm x 70cm