Paul Nieuwendijk - composition avec tableau
Paulus Verwey - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder mooi werk van de Duitse kunstenaar Axel Dick. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (71) en genummerd (83/100). Met blindstempel “edition rothe” linksonder. In redelijk goede conditie, wat lichte vouwen in het blad linksboven en rechtsonder die waarschijnlijk wel goed te corrigeren zijn.
Afmetingen: 80cm x 70cm
Expédition | |