Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder: Bas van der Smit 1915-1996
Titel/Voorstelling: portret van vrouw
Datering: 1944
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 40 cm en 60 x 50 ingelijst !
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed