Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Willem Paerels - Paysage urbain
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Schilder: Bas van der Smit 1915-1996
Titel/Voorstelling: portret van vrouw
Datering: 1944
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 40 cm en 60 x 50 ingelijst !
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed
Expédition | |