Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bernard Buffet
1928 - 1999
Fancy dress
Litho uit 1967
gedrukt door Ferdinand Mourlot , Paris
op mat ruw papier
afmetingen beeld 22,5 x 17,0 cm
in goede staat
wordt geleverd in een passepartout formaat 30,0 x 40,0 cm van Museumqualiteit
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald alleen 1x de verzendkosten